| Cîrnat a întrebat:

Cumpăr vibrator nu foarte folosit, destul de ieftin, să nu depășească 15 lei, că e ziua lu Cîrnăcioara peste cîteva zile și trebuie să-i fac și eu cadou.Cine vinde să lase un număr de telefon pe privat.

7 răspunsuri:
| Lollipopy a răspuns:

I.ai un carnat happy

| IulianAndrei a răspuns:

Dildauri de vanzare, dildauri de vanzare, 3 la 10 mii, 3 la 1 mii! Buna oferta, asmug? Daca e buna oferta, contacteaza-ma la 189.89.89.89

| SlickAdy a răspuns:

Ca sa nu mai cheltui bani te sfatuiesc sa ti-o tai!big grin

| Jeryko a răspuns:

Am eu ma suna la nr meu 112laughingrolling on the floor

| maria2231 a răspuns:

Iti recomand unul nou, poti cumpara de aici
https://www.loveisland.ro/jucarii-sexuale-femei/vibratoare/

| iiAbby a răspuns:

0724013752 kiss

| robertn23 a răspuns:

Cumpara un castravete te ajunge undeva pe la 1.7 lei daca iei de import Turcia aia au cam 30 cm