| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc o fata de vreo 2-3 saptamani,am iesit impreuna,ne-am distrat si ne-am simtit bine unul cu celalalt.A venit momentul sa ii spun ca o vad mai mult decat o simpla prietena(o plac). Deci cum credeti ca e mai bine,sa ii spun in fata sau sa incerc prin kino(atingeri,luat de mana, de mijloc, etc)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu sunt fata si m-ai de graba ai incepe cu niste atingeri prietenesti apoi sa o imbratisezi...sa te apleci inspre ea, zambeste-i, ia-o de mijloc, daca vezi ca iti raspunde la atingeri si ca nu o incomodeaza prezenta ta poti merge mai departe.Priveste-o intens in ochi si daca vezi ca zambeste poti sa o saruti etc. Toata faza e ca daca o faci prin gesturi priviri ai mai multe sanse sa nu fi respins sau sa nu te simti prost la un refuz.Cum ar fi sa ii zici in fata:Te plac si ea sa pice putin socata si iti va zice un nu politicos sau depinde ce fata e.laughing Acum eu iti zic parerea unei fete.Te pup si bafta!:*

6 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

O iei de mana si te uiti in ochii ei.Vei afla ce simte pentru tine si ce fel de sentimente are.

| h3r a răspuns:

O iei de mâna, de ce nu?! Și dacă tu crezi că e momentul potrivit, atunci fă-o.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prea devreme prietene, mai tatoneaza terenul, sa nu fie minora ca nu stiu ce nu-ti fac!

| Vi003 a răspuns:

Unde esti, tu, Mircea Radu? Romania are nevoie de tine! crying

| NiKoLeT a răspuns:

Nu stiu, poti incepe sa o cuprinzi dar si poti sa-i zici, tu cum crezi? de ex ar fi super daca iai zice in fata despre ceea ce simti, asta da dovada de sentimente profunde, dupa care sa incepi sa o cuprinzihappy PS: citi ani aveti?

| Lykee a răspuns:

De exemplu cand va despartiti la plecare apropie-te-te de ea pune-ti mana in parul ei (si trage-o taree rolling on the floor glumesc) si spune-i ca ea pentru tine nu este decat o prietena ca o placi vvezi cum reactioneaza eventual o poti saruta :X Succes!