| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc o fata pe care o plac foarte mult, dar este putin cam ciudata. Uneori ma ignora total(chiar si cand incerc sa vorbesc cu ea), alteori ma imbratiseaza si imi zice ca tine la mine. Acum 1 an am invitat-o in oras si m-a refuzat, iar recent ea mi-a spus(fara sa ii zic nimic) ca poate vom iesi odata la un suc. Nu mai stiu ce sa inteleg de la ea. Voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| maniunika a răspuns:

Pai daca o placi, de ce n-o inviti iarasi undeva?
sunt convinsa ca si ea te place, dar faptul ca tu nu-i dai de inteles asta o face sa se comporte in acest mod!
I-ati inima in dinti si invit-o undeva! De data asta sigur ca o sa accepte invitatia ta!
Curaj si bafta tie!

| Bybyutzzzz a răspuns:

Eu cred ca te place, numai ca uneori s-ar putea sa ii fie rusine sa vorbeasca cu tine

| StorrY a răspuns:

Eu cred ca e putin timida si cind isi face curaj atunci iti spune ce simte. eu una iti zic tinete de capu ei pina ce vei esi cu ea si apoi fa-o sa fie a ta.

| ℓσνє a răspuns:

Pe de`o parte iti spun sa incerci din nou, poate si-a schimbat parerea, iar pe de alta parte as putea crede ca te are la degetul mic.Tu vei alege insa eu zic sa o lasi in pace.adica profita de tine.Bafta!winking

| VoiceWithin a răspuns:

Hey!
Poate s-a razgandit si acum te place... E ciudat dar posibil.
Acela a fost un apropo in care sa o inviti la un suc ceva afara happy.
Atunci cand este ignoranta e posibil sa fie trista sau. pur si simplu fiecare avem momente de genu '.
Succes!happy