| anonim_4396 a întrebat:

Cunosc un baiat(Adi) de 2 ani in tot acest timp am vorbit pe mess eu il placeam foarte mult si el la fel doar ca eu eram cu cineva...iar el nu a vrut sa imi spuna ca ma place pentru ca stia ca sunt intr-o relatie si credea ca daca imi spune va strica prietenia dintre noi (am aflat recent asta).Cat vorbeam cu el eram cu un tip(Alex) cu care am stat 1 an in acest timp nu ma dezvirginat doar ca am facut sex oral si anal(nu ma judecati ). Intre mine si Alex s-au schimbat multe adica nu mai aveam incredere in el nu mai simteam absolut nimic pentru el pentru ca era un nesimtit vorbea foarte urat cu mine se comporta foarte urat asa ca am decis sa ma despart de el.Eu cu Adi nu ne-am intalnit nici-o data si nici la telefon nu am vb doar pe mess dupa ce a aflat ca m-am despartit de Alex mi-a cerut nr de tel si 2 zile dimineata la 7 ma trezeam cu mesaj de la el si seara la 23 adormeam cu telefonul in mana deci vorbeam in fiecare minut apoi am hotarat sa ne intalnim a doua zi dupa ce ne-am intalnit mi-a cerut sa fim impreuna bineinteles am acceptat avem o relatie absolut perfecta m-a prezentat familiei si prietenilor sai spunandu-le ca are planuri de viitor cu mine.Parintii mei il cunosc sunt foarte incantati de el parintii lui la fel toata lumea ne spune ca suntem perfectii unul pentru celalalt si ca se vede ca ne iubim avem foarte multe lucruri in comun gandim la fel deci suntem perfectii unul pentru altul eu sincer m-am indragostit de el la primul sarut si ce am simtit atunci nu am mai simitit vreo data el s-a indragostit de mine la a2a intalnire cand nu ma mai lasa din brate si ma saruta non-stop. Dupa o luna de relatie am facut dargoste doar dragoste in sensul ca am ramas amandoi dezbracati in pat ne sarutam peste tot aproape si ne mangaiam dar nu m-a dezvirginat eu nu am mai facut asta nici-o data pentru ca fostul\(Alex) era total diferit adica imi e cam jena sa o spun dar ...isi dadea jos pantaloni si ii facem oral fara nici-un preludiu nimic(regret nespus acest an pierdut din viata)si va dati seama ca ce am facut cu Adi este ceva special.El nu stie ca eu am facut sex oral si anal cu Alex am vrut sa ii spun dar ii citisem o conversatie pe mess cu prietenul lui cel mai bun in care ii spunea ca vrea ca eu sa fiu fata careia ii face pentru prima oara sex oral pentru ca el considera ca asta faci doar cu o persoana pe care o iubesti cu adevarat si prietenul lui i-a sps"ai avut o relatie de 2 ani si nu ai facut asta de ce tocmai ea?"iar el a spus"nu stiu cum dar m-am indragostit rau de ea o iubesc deja dupa doar 2 luni nici mie nu imi vine sa cred dar ea are ceva al ei ce ma innebuneste e exact tot ce vreau e perfecta o fac din iubire nu din alte motive plus ca e prima fata pe care o iubesc nu imi vine sa cerd ca am 20 de ani iar ea o tipa de 15 ani e prima fata pe care o iubesc a-si face orice pentru ea e prima fata pe care au cunoscut-o prietenii si familia mea eu deja am planuri pentru o casnicie bine inteles ea nu stie ca ma gandesc atat de departe poate o sperie daca ii voi spune dar o iubesc enorm e prima fata virgina pe care o am si respect asta si vreau ca ea sa stie ca respect asta si cared ca asa ii voi arata cat de mult apreciez asta "El acum o saptamana mi-a facut oral dar el nu stie ce am facut cu Alex si ma simt cam vinovata si m-am gandit ca daca ii ofer virginitatea mea ma voi ierta pentru ca nu i-am spus si nu voi mai avea acest sentiment plus ca cred ca asta e ceva special si el crede la fel doar ca ma gandesc ca am doar 15 ani iar el are 20 nu ca nu l-asi crede ca ma iubeste il cred ca ma iubeste dar nu stiu imi e putin frica in primul rand de reactia paritiilor cand vor afla si in al 2lea rand de durere Ce spuneti ar fi o idee buna sa imi incep viata cu el? Si daca da dati-mi cateva sfaturi despre cam ce ar trebui sa fac si app nu vreau raspunsuri de genul "esti doar o fetiita tu chiar crezi ca te iubeste isi bate joc de tine iar tu esti naiva" pentru ca nu e asa!

6 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Da, esti inca prea mica sa ii oferi virginitatea ta. Mai asteapta 2-3 ani si o sa fie bine. Parintii tai nu vor avea o reactie prea buna daca o faci asa devreme. Oricum el te iubeste si poate sa astepte. Il multumeste cu oralaul. Si nu cred ca e o idee buna sa ii spui ce ai facut cu Alex, chiar daca nu ar trebui sa existe secrete intre voi, aici e o exceptie maricica. Poate doar stiind ca o sa faci asta in viitor nu o sa te mai simti asa vinovata. Sigur o sa dureze relatia atat pentru ca va iubiti foarte mult si el deja isi face planuri cu tine. happy
O seara placut! :*

| EnvyU a răspuns:

DECI GLUMESTI? la 15 ani ti-a tras-o ala si pe dos si oral nu ai avut inhibitii nu ai avut nimic...dar citez "ar nu stiu imi e putin frica in primul rand de reactia paritiilor cand vor afla si in al 2lea rand de durere" sa fim seriosi, ai facut atatea cu altu si nu poti sa ii oferi pasarica lu asta care te iubeste si il iubesti? un baiat care, parerea mea, ar fi pacat sa il pierzi. Eu te sfatuiesc doar sa nu ii spui ce ai facut cu primul niciodata ca si-ar schimba total impresia oricat de mult ai crede tu ca va intelege. Eu ma abtin mult sa nu iti zic mai multe laughing

| Felys a răspuns:

Celalat doar te folosea,asta e posibil sa te iubeasca cu adevarat deci merita sacrificiul tau,totusi e bine sa nu ii dai detalii despre ce ai facut inainte,ce rost are sa il intristezi,el te crede pura, si e mai bine sa ramana asa, pana la urma acum esti cu el si va iubiti, asta conteaza, trecutul e lasat in urma

| bogdan72 a răspuns:

Stai linstita, nu te judeca nimeni (cel putin nu eu). Te admir pentru ca ai abut curaj. Din punctul asta de vedere nici nu stii cati baieti ar vrea o fata ca tine.
Acum, nu vad de ce ai vrea sa ii spui ce ai facut lui Adi. Lasa trecutul in urma, continua viata asa cum vrei. Sunt sigur ca te-ar intelege daca nu vrei sa iti pierzi virginitatea, iar daca ii faci oral sau/si anal va avea rabdare cu tine cata vrei. Oricum, din moment ce iti face si el, un 69 este la fel de tandru ca sexul propriu-zis.
Eu zic sa iti lasi trecutul in urma si sa iti continui viata asa cum vrei. Esti o fata cu experienta, ai gasit o persoana pe care o iubesti, si, la fel de important, care te iubeste la fel de mult. Normal ca e o idee buna sa iti incepi viata cu el, dar nu atat de devreme. Sexologii recomanda sa incepi pe la 17-18, cand este gata si corpul tau.

| SakonSIUkon a răspuns:

Dece te mai plangi ca ii faceai oral? ai vrut sa fi cu el suporti consefuckurile si nu ne mai bazaiesti la cap.DIE

| Valentin_7461 a răspuns:

Pai depinde daca vrei sa mergi cumva la facultate sa va mai abtineti dar daca va iubiti asa de mult si voi vrei o casnicie si simti iubire adevarata e ok si o casnicie si inca ceva nici o data nu te opune inimi ca faci si mai rau mai bine fa ce iti cere inima sper ca te-am ajutat. Funda