| Cristina788 a întrebat:

Cunosc un băiat care are prietenă, și tot îmi dă like pe Facebook la poze, însă dacă îi scriu mesaj nu îndrăznește sa îmi răspundă, credeți că ii e frică de prietena lui sau e prea timid

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Poate da din politete

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Wow, iti da like! Mama ce special e! Iti da LIKE! Nu s-a mai pomenit asa ceva. Hah, patetic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu baga in seama like-urile lui.Are prietena totusi. Poate se plictiseste din cand in cand si intra pe Facebook, mai da cate un like aici, unul dincolo si uite asa ii trece plictiseala.Scrie-i si tu ceva de genul''Buna, fii dragut si raspunde-mi la mesaje, like-urile tale nu ma ajuta sa stiu exact daca iti plac sau nu. big grin Astept un raspuns.Mersi.''Si uite asa iti vei da seama de ce are el timp de like-uri pentru tine.Succes. big grin

| TheLifeIsGood a răspuns:

De ce crezi că băiatul te place? Adică prin simplul fapt că ți-a dat like-uri pe Facebook? Nu te supăra, dar mi se pare nesigură situația. Poate nu te place în felul în care crezi tu. Poate se comportă la fel cu oricare fată. Poate nu te place. sad

| Tiopevuz a răspuns:

Intreaba l