| Cosmina24 a întrebat:

Cunosc un baiat de ceva vreme dar nu stiu daca e ceva mai mult între noi. De fiecare data cand sunt cu el simt nevoia de al săruta. Ce sa fac? Ar trebui sa ii spun ce simt pt el?

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Ar trebui sa faci ce simti, adica sa-l saruti. De ce sa nu afle ca il placi?

3 răspunsuri:
| JustDeedee a răspuns:

Intai incearca sa afli daca si el simte acelasi lucru pentru tine, iar daca raspuns e da treci la atac!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-te purtata de val, daca stii exact ce faci si este exact ceea ce vrei, daca marturisesti ca esti moarta dupa el, o sa te ia de naiva si nu ai vrea asta.

| Andrei258 a răspuns:

Da