| AnemonaP a întrebat:

Cunosc un baiat din scoala cu doua clase mai mici decat mine si un an mai mic. De anul trecut mereu ne,, jucam impreuna " sa zic asa, radeam de el, anul asta ma prindea asa, ma lua in brate, si cand stateam cu o fata pe hol venea si el vb cu mine, azi m-a luat si in carca, si zicea ca-s usoara, si 2 baieti spuneau ca suntem iubiti, si azi imi mai spunea :hey, vino sa-ti arat cum ne-a decorat clasa.si zicea ca azi o sa-mi spuna,, un secret super secretos " ce credeti ca o sa-mi spuna? credeti ca ma place? De vreo 3 zile in coace am gandul asta, ca o sa ma intrebe daca vreau sa fiu cu el si o sa fim impreuna, si l-am visat si noaptea, daca e doar in capu meu si el ma vede ca o colega de scoala? Azi urcam pe scari si imi prinsesem parul sia spus:,, super freza " si iar mi-a dat o palma la fund cum face cam mereu, si azi m-a chemat de 2 ori in pauza si am stat amandoi, si au venit 2 colege de ale lui, si el zice dupa vreo 1 min, si voi ce faceti aici? dc nu plecati? SI una:dar ce vrei sa-i spui un secret ca o iubesti? El:da, si azi un baiat se juca cu mine si imi dadea un pumnii si el ma apara si zicea,, lasa fata " Funda+vot Ma place?

P. s. Fara raspunsuri stupide

1 răspuns:
| AlexutsSsa96 a răspuns:

Eu sper din tot sufletul să`ţi spună că te place sau că t iubeşte! Şi eu am fost în situaţia ta, dar el mi-a zis că mă vede doar ca pe o colegă şi tot aşa! Mult succes! :*:*:*:*