| Bogdan6969 a întrebat:

Curiozitate, de ce credeti voi ca unele fete isi cauta parteneri mult mai mari ca ele,,, tatici"?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca varsta le confera senzatia de maturitate ceea ce la randul sau le "garanteaza" sentimentul de siguranta alaturi de acea persoana.

| Bogdan6969 explică (pentru corbulalbrosu):

Bun raspuns, esti aproape de adevarwinking

| Diavolulestefemeie a răspuns (pentru Bogdan6969):

Tu ce parere ai?happy

| Bogdan6969 explică (pentru Diavolulestefemeie):

Dincolo de povestea financiara, distractie etc, in mod esential, barbatul este cel care le protejează pe femei. Cand fetita se simte nesigura, vulnerabila, prezenta,, taticului" este foarte reconfortanta. Siguranata de sine a fetelor se formează în primul rand din faptul de a se simti protejate de pericolele lumii exterioare, in special de taticwinking

27 răspunsuri:
| AlexanderAdrian a răspuns:

LOL in general pentru bani si pentru ca au masina, casa si alte posibilitati. Maturitate pe naiba. Asa de matur e omul ala incat se incurca cu fetiscane. Hai sa fim seriosi.

| RAY a răspuns:

Pentru ca banuiesc isi imagineaza ca barbati mai in varsta sunt mai maturi banuiesc ca asa credeau si stramosele noastre desigur asta nu-i o garantie
acuma daca tot vb depinde de varsta eu nu cred ca o femeie de 40, 50 de ani nu ar sta cu un tanar de 20 super dotat si ele ca noi au dorinta sexuala mai ales inultimi ani de ciclu, ca astea de 20 aleg mosi se stie pentru banii, siguranta, speranta etc
si tu ai sta cu una de 40 bogata cine nu ar sta

| SkyPilot a răspuns:

Pentru ca aia stiu sa se poarte cu ele si sa le faca sa se simta iubite, pentru ca ei stiu ce sa faca in pat, nu dau rapid la pompa, termina in 2 minute si gata, si pentru ca aia stiu unde la le scoata sa le distreze si au si malaiul necesar.

| Kyılε a răspuns:

1.Le face mature cica
2. ce vrei, sa caute baistruci?

| Silvia93 a răspuns:

Asta am intrebat si eu
cauta electra complex pe net, e un complex al fetelor in care se simt mai in siguranta..asta vine din copilarie de la tati..probleme cu tati
daddy issues

| Bogdan6969 explică (pentru Silvia93):

Cat ma oftic ca nu ti-am dat tie funda. Bravo, fata desteapta! ( chiar raritate pe aici as zicewinking )

| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Ca sa aiba ''ciocanul'' mai mare, sa reziste cat mai mult, sa aiba bani, BMW si casa.

| Bogdan6969 explică (pentru SmQaLeXuTzz):

Si daca nu am BMW si prea multi bani? happy

| SkyPilot a răspuns (pentru Bogdan6969):

Motocicleta are si ea avantajele ei. Vibreaza! big grin

| Bogdan6969 explică (pentru SkyPilot):

Da da big grin

| Diavolulestefemeie a răspuns (pentru SmQaLeXuTzz):

Eu nu cred ca daca ai "ciocanul"mare te simti mai satisfacuta laughing Unele femei gandesc atat de prost...

| SmQaLeXuTzz a răspuns (pentru Diavolulestefemeie):

Totusi.laughing

| Bogdan6969 explică (pentru Diavolulestefemeie):

Marimea nu conteaza este deviza fetelor resemnate de obicei happy

| Diavolulestefemeie a răspuns (pentru Bogdan6969):

Mda. Pot spune ca eu nu am fost deloc satisfăcută chiar ma durea. laughing

| Bogdan6969 explică (pentru Diavolulestefemeie):

Acum daca marimea era invers proportionala cu inteligenta masculului si nu stie ce sa faca cu ea, nu e vina mea laughing

| Diavolulestefemeie a răspuns (pentru Bogdan6969):

Pai să ști că o are degeaba laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru SkyPilot):

Pozele cu motociclete nu vibreaza...

| Bogdan6969 explică (pentru Diavolulestefemeie):

Trist happy

| Bogdan6969 explică:

Bun ideea e ca aveam o curiozitate apropo de cum privesc ceilalti o astfel de relatie. Eu am avut o relatie cu o fata mai mica cu vreo 14 ani ca mine si sigur nu ne-am combinat nici pentru ca eu aveam bani etc nici pentru ca sunt un imatur. Pur si simplu s-a intamplat.

| Plesca_Petrica_1980 a răspuns:

Dap, sunt multe asa

| Raull95 a răspuns:

Raspunsul e mentalitatea...cu unua de 15, 16 ani crede ca are doar jocuri, si prostii in cap, cand unul matur stie ce vrea si o face sa se simta cum isi doreste ea!

| Miradi a răspuns:

Parerea mea este ca unele isi doresc un partener mai matur, care sa aiba cat de cat experienta in asa ceva. Unele sunt materialiste, si isi aleg un partener care are deja o situatie financiara stabila si foarte buna. Altele..pentru distractie happy

| Lady32 a răspuns:

Tot asa te vor cauta si pe tine cand vei avea 30 - 35 - 40...de ani. Fetele sunt mult mai mature decat barbatii. Barbatii chiar si la 40 de ani nu sunt destul de maturi, ce sa faci cu cei de 20 - 25 etc.