| valevale a întrebat:

Daaca un baiat nu vrea sa faca publica o relatie din motive nestiute dar stiind ca ma iubeste extrem inseamna ca... ii e rusine cu mine, ma foloseste sau ii e fricathinking

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Spune-i sa-ti spuna adevaratul motiv de ce nu publica, testeaza-l daca te iubeste cu adevarat.Sau cand e mai sensibil, poate scoti ceva vorbe din el.sau cand e beat. hmm daca e.Si nu crede toate vorbele dulci care ti le spune pana nu ai dovezi. Exista si probabilitatea sa te foloseasca sau sa ii fie rusine. Asta e ceea ce presupun eu, niciunul dintre noi nu are cum sa stie tu trebuie sa afli asta intrebandu-l si testandul.Nu stim ce gandeste. Sper ca te-am ajutat Fundita?:p

7 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Publica...pe facebook? Acolo chiar e prostie sa pui fiecare relatie pe care o ai, sa spamezi prietenii "stiti, ma regulez cu x, m-a parasit y" si tot asa. Pe de alta parte, trebuie sa-ti faci publice cat mai putin informatii, altfel vor fi foliste de cine nu trebuie.
Nu spune celorlati ca e inrelatie cu tine? Cam aceeasi situatie. E cu tine si prefera sa spuna ca sunteti doar colegi? Aici da, poti intra in mici dubii. Dar totusi, mi se pare o copilarie de genu "de ce esti invizibil pe mess fata de mine?"
Daca ii e rusine de tine vei vedea cum se comporta cand e cu tine in fata altora.

| ºPishcotº a răspuns:

Totul e posibilstraight face Kestia e ca noi nu stim cum se comporta el cu tine in privatstraight face Si niciodata sa nu fii sigura de sentimentele cuivahee hee Sunt oameni care se despart dupa 40 de ani de casatoriehee hee. Deci vorbeste deschis cu el.comunicarea e cheia unei relatii!

Ceao!:*

| barbieboy a răspuns:

Inseamna ca se foloste de tine si ii e rusine sa afle lumea de tine desparte-te de el repedewinking

| cOry_1726 a răspuns:

Cred ca nu vrea s afle cineva pentru ca se gandeste ca se poate baga in relatia voastra, incercand s va despartawinking

| Ciufuliciii a răspuns:

Te-ai uitat in oglinda?

| retard a răspuns:

Inseamna ca e ca mine.

E mai timid asa de felul lui? Nici eu nu mi-as face „publica„ relatia

| alexutza222 a răspuns:

Eu cred ca ar putea fi mai multe motive:
1. Parintii lui sunt mai incuiati si daca ar afla v-ar putea desparti.
2.Esti foarte frumoasa si ii e frica sa nu i te fure cineva.
3. Poate ii e rusine cu tine.
4. Poate e mai timid.
5. Poate vrea sa te foloseasca, dar. daca tu esti asa de buna(scuze) ar trebui sa fie mandru cu tine.
6.Sau poate pur si simplu vrea sa pastreze secretul