| dadasda a întrebat:

Daca ai bani poti sa iti gasesti iubita usor? Chiar daca esti urat?

16 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca ai bani nu inseamna ca poti avea totul. Cine ar sta cu tine ar sta pentru bani nu din iubire. Daca atat poti sa oferi unei fete... Faptul ca tu te consideri urat, este fix parerea ta. Frumusetea depinde de cel care o priveste. Niciodata nu o sa fii considerat la fel de mai multe persoane.

| Adry05 a răspuns:

Da, una care numa asta caută

| Violleta2022 a răspuns:

Pentru iubite iti trebuie sentimente, nu bani.
Pe de alta parte cu bani poti cumpara prostituate, sex si ce mai vrei tu, dar nu iubire.

| mihai69 a răspuns:

Iubită, nu. Dar partenere de sex... Câte vrei.

| Drimmero a răspuns:

E un punct forte, o poarta ce se deschide mai usor/

| Marius22222222222 a răspuns:

Da. La cate curve sunt. Am dat deja peste doua numai in seara asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani sunt doar o unealta, îți oferă siguranță zilei de maine, îți dau o încredere în forțele proprii. Prin scopuri și pasiuni îți poți găsi o iubita usor, nu prin bani.
Daca ai doar bani nu îți poți găsi o iubita ușor, daca ai un caracter de rahat și ești pe deasupra și urât, te poți pisa pe ei bani, o femeie normala nu o sa te aleagă. Doar alea care vor sa profite de pe urma ta.

Răspuns utilizator avertizat
| anamaria82726 a răspuns:

Depinde de ce persoane dai. Mie nu mi se pare o chestie ok pana la urma sa fii cu cineva doar pentru banii lui. Toata lumea are nevoie sa iubeasca. Nu vad de ce si-ar pierde cineva timpul cu cineva pe care nu iubeste, doar pentru bani. Ele cred ca vor avea o viata frumoasa, ca vor avea parte de multe cadouri etc. Si nu se mai gandesc la propriile lor sentimente. Multe ar face chestia asta. Dar cum am zis, depinde de persoana. Sunt si fete care nu se gandesc cati bani are respectivul si vor sa fie cu el doar fiindca il plac. Daca dai de o fata inteligenta, stie ca poate sa obtina singura proprii ei bani

| CosminCD a răspuns:

Iubita nu, doar o fata care va profita de bani. Sau, daca vrei, o iubata pentru banii tai.

| DuckDodgers0 a răspuns:

Mult spus "iubita"

| Adry05 a răspuns (pentru DuckDodgers0):

Iubită c-o iubește el laughing))

| RowseRj a răspuns:

Dacă vrei pe cineva să-ți mance bani da. Eo zic să investești în tine. Că după se agață toate de din. Sau în ***. Cu o *** mare nu dai greși niciodată. dacă ești urât și o ai mare și **** bine aspectul nu mai contează.

| Adry05 a răspuns (pentru RowseRj):

Ce vorbești? zici de parcă la prima vedere îi vede mărimea să știe cât o are lol.

| xilef123 a răspuns:

Da, gasesti tot ce vrei, depinde doar de cati bani ai

| UniUnicornul6373 a răspuns:

Din păcate, în ziua de azi găsești destule care se uită doar la bani.Degeaba stă una cu tine dacă ea vrea doar bani fără să ofere iubire.Nu cred că e așa plăcut să stai cu cineva și să ști că ea stă cu tine doar pentru bani.E o pierdere de timp.