| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai o relatie noua, iti place mult noul iubit si începi sa ai sentimente pentru el, te vezi cu el in viitor si intemeindu-ti o familie. De ce te mai intereseaza ce posteaza fostul?

10 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca se intampla acest lucru inseamna ca a ramas cu gandul la trecut, la fostul, semn ca nu a trecut peste despartire.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru că niciodată despărțirea interioară nu este 100%.

| mihai69 a răspuns:

De ce nu?!?

| Sofer a răspuns:

E curiozitatea pentru ca te-ai obisnuit cu persoana aia.

| 90210 a răspuns:

N-am avut vreun fost, dar eu as vrea sa vad ca se simte mizerabil dupa ce m-a pierdut? din cauza asta m-as uita

| TheFrunza a răspuns (pentru 90210):

Si cu ce te ajuta asta? Nu ar fi mai bine sa-l lasi in trecut si sa te dedici 100% pe actualul iubit?

| Justme79 a răspuns:

Pura curiozitate și nimic mai mult ași spune eu, acum sincer cine nu a făcut asta măcar odată chipurile sa vedem ce a mai postat fostul fără vreun anume interes... bineînțeles asta este valabil in cazul unora nu pentru toată lumea happy

| TheFrunza a răspuns (pentru Justme79):

Inteleg ce vrei sa spui, dar nu este mai ok sa lasi trecutul in spate si sa te axezi 100% pe actualul iubit?

| Justme79 a răspuns (pentru TheFrunza):

Depinde de fiecare uneori sunt lucruri pe care tu ca om nu ți le poți explica de ce anume le faci sau se întâmplă ...nu sunt in măsură să știu de ce X sau Y se mai uita la ceea ce postează fostul fiecare bănuiesc că știe cu ce motiv o facehappy

| Hutzy95 a răspuns:

Posibil ca acea fata sa mai aiba gandul la fostul iubit, cunosc asa pe cineva, iar prietena lui ii mai vorbeste din cand in cand de fostul ei iubit, ba chiar ii si arata poze cu el... I-am zis ca mult nu o mai duce cu ea, pentru ca ea inca e cu gandul la fostul iubit, iar fostul iubit s-a purtat foarte urat cu ea