| pitikaaa a întrebat:

Daca ai pierce in limba, si ii faci sex oral unei fete cu infectie vaginala, ti se poate infecta pierce-ul? Multumesc.Dau funda :*.

Răspuns Câştigător
| poliku a răspuns:

Doar daca pierce-ul e nevindecat(nu demult pus). Daca e vindecat complet nu e nici o problema.

24 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și cine Doamne iartă-mă este nespălata aia?
Brrrrr...
Iei infecție bucală.
Renunță la idee și găsește o fată care este cu adevărat curată!
Pa, pa.

| pitikaaa explică (pentru Legiuitoarea):

Draga mea, acea ''nespalata'' este o prietena de-a mea, si nu a facut infectia deoarece nu s-a spalat, ci din cauza antibioticelor, ea fiind predispusa sa faca aceasta infectie de fiecare data cand ia antibiotice. A luat antimicotice, dar nu si-au facut efectul. Inainte sa vorbesti, intreaba. Numai bine!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru pitikaaa):

Bună din nou.
Și de ce nu spui că are Candida? Este o ciupercă (fung) care dacă prietenea ta știa de așa ceva trebuia să-i spună medicului care i-a prescris antibioticul să-i dea și ceva de protecție împotriva acestei ciuperci.
TU să spui complet povestea, nu jumătăți.
Poți lua și tu, faci candidoză bucală!
Pa, pa.

| h3r a răspuns:

Ai infecție?

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Nu bre.
Ea e cu vaginul și gagiul ei e cu pierce-ul.
Nu vezi ce mândră e?

Dacă îi făcea ei altei fete, îi era teamă să nu se prindă infecția vaginală la ea, nu la pierce...

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

I-o taie...

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Eu sper să nu „apilezii" la tini uăi, no nu meriți! >big grin

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Bine, a ta e.

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Era să zic o prostie.

Kiss.

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Hai, fii cuminte!

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Așa zic eu când plec... vezi ce faci.

Răspuns utilizator avertizat
| h3r a răspuns (pentru ab7ra7xa7ss):

Știu c-o să mă aștepți.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca are o infectie, te poti infecta si fara,, pierce,,.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Poate vrei sa iei si tu infectia ei.
Bleahhh! Sex oral, ce scarbosi sunteti, mai ales ca are si infectie, succes!

| poliku a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi la el/ea scarbos... daca tie nu ti-a facut nimeni nici odata sex oral si nu sti cum e nu vad de ce te bagi ca musca in lapte sa comentez?

| SunnyDay88 a răspuns:

Mai lasa sexul si mai treci pe la scoala.