| Teodor168 a întrebat:

Dacă am 16 ani si pana acum am avut ff multe polutii nocturne apx 50), poate fi un semn al potenței maxime la orice vârsta?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, polutiile repetate nu sunt semn de potenta sexuala.
Potenta sexuala o sa ti-o masori cand o sa ai ocazia sa faci sex adevarat cu o fata, ca multi ajung sa se scape pe ei dupa primele secunde de la penetrare, desii se credeau super potenti inainte.

| mihai69 a răspuns:

Nu; e doar un semn că nu ai nicio activitate sexuală și corpul se „eliberează" de tensiunea erotică acumulată pe timpul somnului.

| Emilian65 a răspuns:

Acesta, este un semn al potentei normale pentru varsta ta.

| AlexCristi97 a răspuns:

Nu stiu daca are vreo legatura cu potenta, eu nu am avut niciodata si sunt potent deocamdata laughing sa speram ca nu ma lasa la batranete.

| мартна a răspuns:

Nu are legatura