| Patrikutzz_Patric_2000 a întrebat:

Dacă am băgat o de 5 ori iar când am simțit ca iese am scos, iar după 2 ore am băgat iar de 5 ori și când am simțit ca iese am scos

Poate rămâne însărcinată?
Despre p***-n p***a e vorba

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, adica se poate intampla dar la fel de bine si NU. Depinde daca au fost sau nu indeplinite minim 2 conditii si anume; 1. ) Daca s-a produs macar 1 urinare intre cele 2 reprize de bagari si scoateri si 2. ) Daca acele bagari si scoateri s-au produs/au avut loc in perioada FERTILA sau in afara respectivei perioade. Nimeni nu poate cunoaste aceste amanunte strict necesare pentru a se putea formula si oferi un raspuns corect. Sanatate!

| anonim_4396 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Nu poate sa ramana gravida! Nu se ramane gravida asa de usor! Daca ar fi asa inseamna ca nimeni nu ar mai face nimic cu nimeni si toti sa fim intr-o panica totala!
Iti inteleg teama dar eu zic sa stai linistit. Conteaza sa fii sigur pe tine pentru ca asa o ajuti si pe respectiva, daca nu, mai rau o sperii!

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt ferm convins de faptul ca nu ai indrazni sa experimentezi sau sa efectuezi un astfel de test prin care sa-l lasi pe partenerul tau de sex infierbantat si lipsit de experienta, sa "se joace" cu penisul in vaginul tau in perioada celor 3-4 zile ale perioadei fertile din preajma ovulatiei, pentru a te convinge sau sa vezi daca ar fi posibil sa ramai insarcinata sau nu. Sunt ferm convins ca am dreptate in aceasta privinta. laughing

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca poate ramane gravida, daca era in perioada fertila.

| radubz a răspuns:

Sunt sanse de 99% sa NU ramana insarcinata

| Ungureanu_Petru_2000 a răspuns:

Confuzi pacanenlele

| SpargNuci a răspuns:

Credeam ca vorbeşti de relaţiile între gay...