| ceciliastefanescu2000 a întrebat:

Daca am ejaculat in somn este vreo problema?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fetele nu au polutii!

| corbulalbrosu a răspuns:

Polutiile nocturne sunt considerate ca fiind procese fiziologice normale si destul de frecvente in perioada de adolescenta a marii majoritati a tinerilor. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este nici o problema. Este un lucru normal pentru orice barbat care nu are o viata sexuala regulata.

| Kira5854 a răspuns:

Sunt de acord cu Nemurianu. Nu este nicio problema, probabil ai avut un asanumit"vis umed". Uneori subconstientul si hormonii se tin de mana.

| Namurianu a răspuns:

Nicio problema..toata lumea are vise umede happy

| MattyAjuta a răspuns:

Da, ar trebui sa te duci la doctor sa i rogi pentru o vasectomie urgenta, o sa treaca dupa.