| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut sex anal si ma penetrat si a curs o picatura de sange mai sunt virgina daca ma duc la medic? vreau un raspuns concret

16 răspunsuri:
| Dominicc a răspuns:

Nu inteleg.
e sex ANAL. ce legatura are ma cu himenu?

| valy a răspuns:

Mai fata...chestia este ca tu trebuie sa faci sex normal.ca sa te dezvirginezi.sexul anal nu te dezvirgineaza in "vagin"ca sa zic asa.probabil te-ar fi luat pe nepregatite si din cauza la asta ti-a cauzat curgerea sangelui.asa ca stai linistita. data viitoare cand mai faci sex anal, cumpara niste lubrifiant, si spune-i prietenului sa te ia mai incetwinking

soothe
| soothe a răspuns:

Daca te duci la medic apari ca fiind virgina, insa in sufletul tau ai sa fii de acum femeie.

| Dara a răspuns:

Daca erai virgina si ai facut doar sex anal - chiar daca a curs putin sange - din punct de vedere fizic esti inca virgina. Psihic, nu. Cred ca m-am exprimat destul de concret.

| Ea12345 a răspuns:

SI sexul anal duce la pierderea virginitatii, dupa cate stiam eu.Si daca spun ca esti, ce? Tu ai facut-o... daca ma intelegi!

| Silviu591 a răspuns:

Pai cum poti face sex anal fara sa te penetrze?big grin si da.mai esti virgina. teoretic vorbind.ciudat ca intai ai facut`o anal.credeam ca asta se face mai tarziu laughing. dar nah.Raspuns.nu mai esti virgina in fund.ca in restul esti tongue

| Vreau sa mi se stearga contu a răspuns:

Iuhuuu time out. bai cel mai anormal lucru e sa fac sex anal si oral. n`o s`o fac in viata meabig grin

| demon a răspuns:

Off nu stiu ca prima data incepi cu fata si dupa aia cu dosul laughing

| mariaw a răspuns:

Himenul nu-ti acorda statutul de virgina. Dar da, el este inca acolo daca asta e intrebarea

| freza1902 a răspuns:

Ba ce aveti ma! fata a facut anal! de unde **** ca ii curga sange? ca sangele e la vagin! daca facea si in vagin da! ii curgea sange! dar din cur straight face cred ca alta e problema! succes oricum! si fi mai atenta unde te penetreza prietenul tau! te minte ca faci anal si el ti-o baga in vagin si u nu simti sau? imi scapa ceva? straight face

| cataliniii a răspuns:

Din moment ce te-a penetrat si ti-a curs sange nu nu mai esti virginawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca picatura a curs din "partea" anala, nu-i bai. Atata timp cat nu se cere o astfel de expertiza, poti sta linistita. Cat de spre expertiza normala a virginitatii, este OK, medicul nu va putea constata decat ca himenul nu este deflorat. Succes in viata sexuala!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De unde a curs sange

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

| drogul05femeilor a răspuns:

Fratilor eu am facut 2 seri la rand sex anal cu o tipa. a fost prima data pentru ea si in amandoua serile i-a curs extrem de mult sange... app de intrebarea ta stai linistita ca esti virginawinking