| bajula a întrebat:

Daca am facut sex cu prezervativ iar dupa ce am ejaculat am continuat sa facem sex
cu prezervativu pe penis si sperma a coborat spre radacina penisului
poate sa ramana insarcinata?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. prezervativul va protejeaza daca il folositi corect, adica daca imediat dupa ejaculare iti pui mana la baza penisului ca sa tii prezervativul si iesi din vagin. Asa, practic n-a avut prea multa eficienta.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Să-ţi trăiască familia proaspăt extinsă!

Abh
| Abh a răspuns:

Bineinteles, una din regulile folosirii prezervativului este ca imediat dupa ejaculare sa fie dat jos si daca se continua partida sexuala barbatul trebuie sa-si spele penisul si sa puna alt prezervativ.

| Georgiana05 a răspuns:

Da,normal.

Răspuns utilizator avertizat
| RoxAnana a răspuns:

Tot ce e posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca asa e ar trebui sa ramai insarcinata stii eu sunt baiat am 14 ani si am facut sex cu o fata de 16 ani si la fel am folosit prezervativul dar dupa ejaculare nu-l-am mai folosit deci nu prea am habar ce sa iti zic.

| RobbyPh a răspuns:

Nu stiu cred ca da

| 4ever_6278 a răspuns:

Este posibil