| Ion321123 a întrebat:

Daca am facut sex de 3 ori cu iubia in aceaiisi zi insa dupa o zi in care o avut fertilitatea, deci ieri o avut-o si in 21 o avut ovulatia, poate sa mai ramana gravida? Nu am lasat nimic in ea.

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca data de producere a ovulului este foarte sigura/precisa, si contactul sexual a avut loc dupa trecerea a mai mult de 36-48 de ore (21martie ovulatia- 23 martie sexul) posibilitatea de a se mai fi putut produce fecundarea ovulului este destul de mica spre imposibila. Insa acest lucru depinde de precizia cu care a fost determinat momentul de producere a OVULATIE. Daca esti ferm convins ca "nu ai lasat nimic in ea", intrebarea ta este lipsita de sens. Din NIMIC nu se poate naste CEVA. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa fi ramas gravida.

| kandaraki a răspuns:

Nu, daca o faceai de 4 ori avea sa ramana gravida, cifra para poate aduce sarcina, cifra impara nu

| silesile0072006 a răspuns:

Daca in niciuna din cele 3 "reprize" n ai terminat in ea, sansele.sunt de la foarte mici la nule! Sanatate!

| AndreiMarin85 a răspuns:

Da, este foarte probabil.