| Mirunicadulceata a întrebat:

Daca am facut sex neprotejat cateva minute micute dupa ce am folosit prezervativul la actul sexual si eram cu fertilitate mare dar nu a ejaculat in mine, pot ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca in astfel de cazuri exista posibilitatea insa NU se poate stii in ce masura exista si PROBABILITATEA de a fi ajuns sau nu sperma in vagin. Totul depinde de experienta sexuala a partenerului tau de sex, insa se poate aprecia ca formarea unei sarcini este destul mica.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, ai toate sansele sa ramai gravida asa, deoarece exista sperma pe teava de la ejaculare si a curs involuntar in vagin, imediat cu s-a reintrodus penisul.

| Andreeush a răspuns:

Există riscuri.

| KarinaLee6 a răspuns:

Da.