| anonim_4396 a întrebat:

Dacă am făcut sex protejat iar apoi câteva penetrări au fost fără prezervativ, pot rămâne însărcinată? (deşi el a spus că nu si-a dat drumul).

6 răspunsuri:
| unarab40 a răspuns:

Daca nu ai simtit si nu ai vazut in timpul orgasmului lui ca te atinge ceva inauntrul tau,,, nu duci grija,,, nu ramai

| neutrino a răspuns:

Iata de ce nu este bine sa crezi in ceea ce-ti spun baietii!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, chiar daca nu si-a dat drumul in tine exista sanse sa ramai gravida deoarece penisul elimina infime cantitati de sperma dar este de ajuns pentru a fi fecundat un ovul de-al tau, aveti grija la protectie si igiena pe viitor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Da,exista sanse sa ramai daca nu ai folosit prezervativ.
Te pup!

| Raul5765578 a răspuns:

Da 56% sun sanse sa ramai.

| Oanaaaa1 a răspuns:

De ce nu si-a pus prezervativul de la inceput?