| Fdsggdryhs a întrebat:

Daca am facut sex uscat si nu am ejaculat pe vaginul fetei, dar nici preejaculare nu cred ca a fost pentru ca mai mereu eram uscat pe capul penisului este posibil ca aceasta sa ramana insarcinata?
Ps este virgina si a si urinat si s-a si spalat dupa
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil sa ramana gravida intr-o asemenea situatie.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu stiu ce inseamna sex uscat in conceptul tau, poate imi explici si mie!
Cat despre ejaculat pe vagin, este practic imposibil, pentru ca vaginul femeii se afla 100% la interior, deci "pe vagin" nu exista.
Nu am inteles care-i treaba cu urinatul ei dupa sex, ce daca a urinat, ori tu crezi ca ati avut sex in meatul ei urinar si ramane sperma? Oare tu nu stii ca noi nu avem ca baietii un singur obiect comun pentru pipi si sex? Fetele au 3 orificii: unul foarte mic pentru pipi, vaginul pentru sex si menstra, iar ultimul este anusul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaginul este localizat in interiorul femeii. Poti ejacula "pe vagin" decat in situatiile in care ai eviscerat, in prealabil, femeia sau daca esti un repetent care nu poate formula o fraza.

| kandaraki a răspuns:

Mda, gramatica nota 2. esti un copil care habar nu are ce face cu o fata in pat. mai bine ar fi sa inveti la scoala dar nu sa faci sex

| darrio2007 a răspuns (pentru kandaraki):

Bun raspunsul tau.Decat chestia cu evisceratul lui krakilla.

| Alex8595 a răspuns (pentru kandaraki):

Mi-a placut raspunsul tau laughing)