| IIIshaneIII a întrebat:

Daca am fost in club gay si m-am sarutat cu cativa baieti, pot sa patesc ceva?

Răspuns Câştigător
| Yurisa a răspuns:

Daca te-ai fi sarutat cu cateva fete intr-un club ai fi patit ceva? Raspunsul e nu laughing have fun, nu ai ce sa patesti (in cel mai rau caz un herpes la guriță)

9 răspunsuri:
| nebunu_5532 a răspuns:

Poți doar să-ți furi câteva perechi de cârnați și să-ți lărgești elasticul dorsal!

| Violleta2022 a răspuns:

Sigura ca da, poti lua boli cu transmitere sexuala, ca si gurita aia pusa pe alte penisuri, transfera bolile (herpes, HPV, sifilis samd).

| Bizon95 a răspuns:

Sigur, nu e frumos sa vii aici si sa faci pe troll-ul

| IIIshaneIII explică (pentru Bizon95):

Nu trolez e o intrebare serioasa

| Bizon95 a răspuns (pentru IIIshaneIII):

Ok, nu esti troll, esti gay, asa ca iti raspund la obiect

sida a fost considerata ani buni dupa ce a aparut ca fiind boala care se poate lua numai de gay (motivele nu le-am prins, si imi e si prea lene sa caut, dar afirmatia e adevarata, de asta sunt sigur, de exemplu cauta filmul Philadelphia... NU experimentul Philadelphia tongue )

moment in care da, este echivalentul amplificat (ai facut schimb de saliva la greu, nu numai urme pe gura sticlei) in a bea apa dupa cativa necunoscuti, din aceeasi sticla, poti sa faci diverse boli de gura... cel putin!
iar unele iti raman toata viata cum ar fi Herpes
altele te pot omora, cum ar fi faptul ca Michael Douglas are cancer la gat si la limba si se suspecteaza ca l-a facut din cauza virusului HPV
https://ro.wikipedia.org/wiki/HPV
care s-ar transmite prin sex oral dat unei femei, dar, daca un baiat il are, poate sa il dea si prin sarut

| Crackman a răspuns:

Se poate sa iti dea ceva gay juice

| danutzu96 a răspuns:

Nu o sa patesti nimic. Dar, tu esti gay? Sau ai facut-o din teribilism?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ti se dezvolta latura de gay.