| AndreeaC99 a întrebat:

Dacă am început viata sexuala la 16 ani imi mai creste penisul? Sunt băiat

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Creste noaptea nu iti dai seama

| Celcestietot a răspuns (pentru mgtow):

Si ziua se opreste?

| mgtow a răspuns (pentru Celcestietot):

Se relaxeaza

| Celcestietot a răspuns (pentru mgtow):

Si daca vezi o fata misto, se mai relaxeaza laughing?

| mgtow a răspuns (pentru Celcestietot):

Depinde la unii e in moarte vegetala si altii au activitate in orice moment cu madularul

| Violleta2022 a răspuns:

Andreea, fetele nu au penis! :))
https://www.tpu.ro/utilizator/absohg/intrebari/

Uita-te la profil, ca ai pus cu mana ta gen "feminin" ...sau iar ai uitat?
Cand esti mincinoasa patologic, este greu sa-ti aduci aminte ce ai mintit ieri :))

| AndreeaC99 explică (pentru Violleta2022):

Era iubitul meu de pe contul meu! Nu mai comenta aiurea!

| Violleta2022 a răspuns (pentru AndreeaC99):

TPU interzice folosirea contului, de mai multe persoane.
Faceti-va conturi separate si mai lasati minciunile, daca vreti ajutor si raspunsuri normale.

| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect in acest caz se poate formula prin urmatoarea parere/presupunere : prea putin probabil. Acest raspuns atat de ambigu, se bazeaza pe datele precizate si prezentate de medici si cercetatori specialisti in acest domeniu :

Iată care este răspunsul specialiștilor:

. Toată lumea știe că corpul se dezvoltă pe perioada pubertății, iar organele sexuale nu fac excepție. Imediat ce se instalează această etapă, vor începe să apară tot felul de modificări la nivelul corpului. Reprezentanții sexului tare vor începe treptat să semene mai mult cu niște bărbați și mai puțin cu niște băieți. Mulți dintre ei încep să observe aceste schimbări între 10-14 ani, însă depinde de fiecare persoană în parte, nu există o regulă bătută în cuie în acest caz. Prin urmare, în funcție de vârsta la care se instalează pubertatea, dezvoltarea penisului se poate încheia la 15-16 ani ori după 18 ani. ""
Fragmentul prezentat este extras din articolul : https://unica.md/......e-penisul/
Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Celcestietot a răspuns:

Va creste unul cu aspectul celui de-al unui demon pentru ca ai indraznit sa iti incepi viata sexuala la aceasta varsta!

| Sofer a răspuns:

Mai creste. Stai fără griji

| Liviutltl a răspuns:

Nu

| Ana876ana a răspuns:

Ce răuți sunteți,?