| anonim_4396 a întrebat:

Daca am metale in bagajul de la cala, la aeroport, dupa ce va bipai chestia aia de acolo, ma vor pune sa le arat ce e metalic? straight face

Răspuns Câştigător
| Constantin112 a răspuns:

Ahaaaa! deci asa transportati petrolul la Rusi rolling on the floor)))) glumesc si da o sa te puna sa arati ce ai in bagaj.

10 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Da. De curiozitate, exista vreo legatura intre faptul ca ai postat la aceasta categorie si ce cred eu ca ai in bagaj? straight face

| 7QA3 a răspuns (pentru ErrorFound):

Ce crezi ca am? smug

| ErrorFound a răspuns (pentru 7QA3):

Catuse roz? laughing D-alea care fac bzzz? laughing

| Ajutatorool a răspuns:

Da, de aia e cel mai bine sa nu iei vibratorul cu tine in alta tara.

| IonutzMariusz a răspuns:

Aloo daca e bagaj de cala poti sa ai si fier vechi deoarece la cala nu ai acces decat dupa ce ai ajuns la destinatie! Eu in bagaz am avut un briceag stil tirbison la cala si nu m-a pus nimeni sa il desfac sa le ara e la cala.

| JohnCena02 a răspuns:

Dap.

| ChuckNorris42 a răspuns:

Ok...faptul ca ai postat la,, Dragoste si Sex" ma duce cu gandul la chestii ciudate... Ce anume ai tu metalic in bagaj?

| corina000 a răspuns:

Sa nu iti iei in bagajul de mana trusa de unghii, ca sa nu omori toti oamenii din avion cu unghiera

| EuD a răspuns:

? Da........este normal