| NubleReapper a întrebat:

Daca am penisul la 14 ani de 8 cm in stare erecta este bine?
Tin sa mentionez ca la mine abia acum a inceput pubertatea cu cateva cosuri pe fata si putin par pubian

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca este bine pentru tine, totusi, 8 cm este al naibii de mic cuculetul ala al tau! Oricum, va mai creste el cativa centimetrii, pana la 16 ani.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă îl ai de 8 cm, e foarte grav. Mai creşte maxim 4 cm, ceea ce tot va fi puţin.

Răspuns utilizator avertizat
| leonidgaming a răspuns:

8cm la 14 ani clar eu o am de 16 sau 15 cm nu mai stiu exact ca de mult nu mi-am masurat-o

| adynebunu89 a răspuns:

Nu prea e bine...xD

| tudorica a răspuns:

Da sa vad