| Balahur_Sorin_2000 a întrebat:

Daca anul trecut ultima medie admitere a fost 6.75 anul acesta va fi mai mare?? Scuzati categoria dar aici se raspunde cel mai repede happy

7 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

Poate sa fie si mai mica.happy..sau aceiasi.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

In functie de prestatia orala

| corbulalbrosu a răspuns:

Nici chiar Mama Omida in persoana nu ar reusi sa faca o predictie 100% precisa, corecta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anul acesta va fi 6.54!

| TheSinneʀ a răspuns:

Daca te descurci la "oral", 6.75, chiar nu mai conteaza...hope you have a sharp tongue.

| Balahur_Sorin_2000 explică:

Ce inseamna oral? E o proba?

| Oana92 a răspuns (pentru Balahur_Sorin_2000):

Vai de capul nostru! laughing TPU pare un film tot mai prost, pe zi ce trece!