| SuperrBeibiii a întrebat:

Daca ar fi sa definiti o femeie prin 3 cuvinte, acelea ar fi?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

@cossmy si tu ce ai fu. e? garduri? poate ca pentru tine sau pentru unii baieti nu sunt decat pe "interes", in sensul ca nu vor decat sex. dar crede-ma ca nu ar fi nimic pe lumea asta fara femei, sau ai invata sa fi independent si sa-ti faci tu de mancare, sa calci, sa speli, sa faci curat? happy

25 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Panarame, bani si nesimtite.

| Alisa a răspuns:

Incapatanata, vesela, puternica.

| Dominicc a răspuns:

Burlacul - iti inteleg dezamagirea pentru fete dar... vorba aia, nu le baga pe toate in aceeasi oala!
-------------------------------------------------

Independenta, hotarata, atragatoare

Asta ar fi asa printre randuri, da ar mai fi vreo cateva cuvinte sa caracterizezi o femeie care este pe gustul majoritatii!

Restul. dupa caz si gust. Gustu nu se discuta deci? hai sa fie descrierea in mintea fiecaruia.

| thereforyou a răspuns:

Sani, vagin, cicaleala.

| simiiii a răspuns:

Frumoasa, Finutza, Independenta rolling on the floor)smug

| Rukhsandra a răspuns:

Putere, frumusete, delicatete

| cossmy a răspuns:

Inutile, pe interes, enervante(nu chiar toate)

| cossmy a răspuns:

Bai frate...cred ca as rezista fara p*z** daca as stii ca macar sunt fericit. Si nu mai e nimeni care sa te vb pe la spate, sa'si bata joc de tine si sa li se rupa de ceea ce simti tu. Sa nu le intereseze daca chiar tii la ele sau.in fine, nu conteaza ca scriu o carte daca imi dau drumu. Avea dreptate ala de pe youtube din filmulet: "acu 3000 de ani erau doar carciumi si barbati...pana a venit o nava extraterestra cu ele femeile"

| cossmy a răspuns:

Cat despre spalat, curat, mancare...nu'i bai. Ca m-am obisnuit. Stiu sa gatesc si nu mi'e greu, de spalat am masina si curat fac de cand aveam 6 ani mai mereu tot eu. (generala, de sarbatori, de toate)... puteti sa ziceti ce vreti, sa ma faceti misogin, in toate felurile, da eu efectiv le urasc. Mi'ar fi indiferent daca ar disparea ca "specie" sau nu(de fapt mint, nu mi'ar fi indiferent, chiar as dori asta). Poate sunt si unele asa cum trebuie, insa se pot numi doar exceptii care intaresc regula.

| Izabelaisa a răspuns:

Dulce, Puternica. o adevarata femeie happy

ce sa mai zicem ia la ei numai la sex se gandesc rolling on the floor))!

| Crisstina a răspuns:

Senzuala, inteligenta si sigura pe ea

| anonimul a răspuns:

Spalator de vase, calcator de rufe si robot de bucatarie,laughing glm
gingasie, frumusete si ceva care iti tine de uratlaughing

| iubiricaa a răspuns:

Frumoasa...inteligenta...puternicabig grinD.dar uh?

| princess_1786 a răspuns:

Corp...creier...inteligenta!

| Traian a răspuns:

Reprezintanta a sexului frumos

| SuperrBeibiii explică:

laughing Sincer, m-au amuzat raspunsurile voastre laughing App sunt fata, dar vroiam sa aflu parerea baietilor despre o femeie/fata. @ stress9 Cred ca gingasie, puritate, frumusetehee hee

| SuperrBeibiii explică:

@ Stress9 Hmm thinking Pai daca ar fi sa descriu un baiat. atragator, inteligent, sensibil ( dar ar fi mai multe de zis. atent, puternic, dominant )

| DoarEa_7369 a răspuns:

Senzualitate
Dominatie
Frumusete
:X

| stress9 a răspuns:

Cred ca sunt putine 3 cuv, dar incerc: frumoasa, dulce, sexi! tu cum a-i defini?

| stress9 a răspuns:

Cred ca au fost doau rasp la care ne asemanam si pure intr-adevar... oricum ar mai fi multe cuv care va caracterizeaza pe fiec in parte, nu sunteti toate la fel

| stress9 a răspuns:

P. S. cum a-i defini u baietii in doar 3 cuv?

| ZeroIdeiDăNume a răspuns:

Mama, sotie si sensibilitate happy

| Darkus a răspuns:

Dragutza, frumoasa si desteapta

| tAke a răspuns:

Nebuna, drogata, bunaciunesmug