| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati afla ca persoana pe care o placi are prieten(a) cum ati reactiona...thinking

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

As zice: neeeeeext!

| Făgăraş a răspuns:

L-as impusca clar, fara discutie pe cel care a indraznit sa imi ia ingerasul meu! glumesc, nu sunt killer! mi-as indrepta atentia spre alta fata deoarece sunt destule pe mapamond, prea multe inca! deoarece faptul ca persoana pe care o plac are iubit poate insemna ca nu este sortita mie! sau daca persoana pe care o plac este sa fie pentru mine, mai tarziu sau mai devreme vafi a mea, desi acum are iubit! succes, pupicii si nu recurge la violenta! o sa ai probleme cu mascatii!

| danielacs a răspuns:

De fata cu el m-as comporta normal, dar sunt sigura ca nu mi-ar pica bine.Eu nu sunt genul de persoana care isi exprima sentimentele chiar asa usor. Sigur as-i suferi dar in tacere si as-i incerca sa ma impac cu ideea ca nu este pentru mine...