| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ați avea de ales între a răni o persoană care a fost rănită de atea ori încât nu mai știe cum e o relație și a suporta o relație în care neîncrederea și gelozia predomină cu tendințe grave de posesivitate, ce ați alege?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sa fim seriosi ambele nu cred ca se incadrează intr-o relație normală, eu as alege sa fiu singur, eu unu numai cred in asa ceva

| FaraNume1245 a răspuns:

O relatie toxica nu e niciodata buna.

| OMFGConrad a răspuns:

Pleacă dintr-o relație toxică. Întotdeauna.

| Mada1920 a răspuns:

Si daca a fost ranit de nenumarate ori asta ce inseamna,"hai sa ma complac eu cu aceasta relatie doar sa nu-l ranesc si eu", ce sa spun....fiecare trebuie sa se gandeasca si la sufletul lui asa ca mergi mai departe ca daca ajungi sa iti blestemi zilele nu o sa-ti multumeasca el zicandu-ti "multumesc ca nu m-ai facut sa sufar".