| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati putea sa imi raspundeti urgent, va rog. In urma contactului sexual facut in urma cu 2 zile, am avut parte de sangerari. Stiu ca la inceput este normal sa existe sangerari, dar de atunci tot continua, uneori abundente alteori doar in picaturi, dar constant. Nu stiu daca are legatura cu menstruatia (care trebuia sa vina in perioada asta, dar luna trecuta a decalat, deci ar trebui sa vina peste 2 saptamani), desi nu cred ca ar avea. Totul a fost protejat si nu e alta problema, doar sangerarile ma panicheaza si nu stiu de ce apar asa. Va rog, daca aveti un sfat, ajutati-ma, nu am mai gasit astfel de caz si nu stiu cum sa abordez situatia.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil sa sangerezi chiar si 4-5 zile fara nici o semnificatie

| gdfjidf a răspuns:

Nu te speria, e normal