| Radandam a întrebat:

Dacă băiatul este virgin,iar fata are ceva experiență, facand cu 3 baieti asta pana acum, cum va decurge actul in sine? Va avea intentia sa rada sau o sa compare prestatia cu a altora? Le va spune si prietenelor ei chiar daca ar spune ca nu va zice asta nimanui? Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Wtf de ce întrebi asta de parcă ar fi ceva general valabil?! asta ține de la fată la fată

| RoCkKiD a răspuns:

Stiu ca toti aveti impresia ca dupa ce o faceti prima data sunteti zei dar nu e cazul, saraca nu stie cu mult mai multe decat tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intregul ei comportament de care va da dovada atat in timpul actului sexual cat si ulterior, va depinde pur si simplu de caracterul ei. Sa ai parte se... succes!

| Emilian65 a răspuns:

Daca il iubeste cu adevarat si este multumita de prestatia baiatului nu va spune la nimeni ce s-a intamplst in timpul actului sexual.

| Sarah35277 a răspuns:

Sigur nu va rade, de comparat ce sa spun. poate o face dar in mintea ei, iar de zis. noi fetele nu prea spunem chestii de genu la prietene (depinde de fata acum)

| AlexMirel a răspuns:

Da din pacate o sa le spuna prietenelor ei cum a fost, nu trebuie sa te impacienteze treaba asta neaparat pentru ca toate femeiele cu care ai fost, esti, sau o sa fii de acum inainte totodata cu prietenele lor vor sti exact : -cat de mare iti este penisu;
-cat de mult te tine
-cat de urat/frumos mirosi
-ce fata faci in timp ce iti dai drumul/in timpul sexului
-lucrurile care te excita pe tine
-si altele, cred ca intelegi ideea
Important este sa te bucuri de ea ca tine putin tineretea doar sotia ta nu va spune asta pentru ca se va face de ras de cele mai multe ori.