| anonim_4396 a întrebat:

Daca baietii de la Survivor sunt netunsi si nebarbieriti de 3 luni, femeile de ce sunt epilate? Adica pe ele le lasa sa se epileze dar pe ei nu ii lasa sa se tunda/barbiereasca?

2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Sunt si astea vrajeli."Vedetele" ce vor sa fie mai cunoscute si urmărite, ce vor sa mai slăbească si etc merg acolo sa fac pe clovni pentru publicitate si un ban in plus.Asa ca, nu cred ca trebuie sa iti bati capul cu asa ceva.

| Paulyka36 a răspuns:

Pt că emisiunile alea sunt regizate.