| anonim_4396 a întrebat:

Daca de Valentine's Day ii fac prietenului meu pe multe biletele motive de ce il iubesc este gresit ceea ce fac pentru ca ii arat sentimentele mele si imi prinde salbiciunea si o sa-si bata joc de mine apoi. Eu sunt constienta de ce voi face, dar vreau sa aud pareri.

4 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Mai bine fa-l fericit
alinta-l asa cum ori ce barbat si-ar dori
de multe multe multe oriwinking
daruieste-te cu tot ce iti apartine
fii zambitoare
nu mai il contrazice
nu mai arata ca nu iti plac unele lucruri
fii draguta
mai lasa de la tine
mai taci din gura chiar daca te enerveaza

| andreea146 a răspuns:

Gestul tau este foarte frumos si nu cred ac o sa-si bata joc de tine dupa aceea. Ceea ce faci tu este intr-adear o dovada de iubire, Nu ai de ce sa te temi!happy

| vladiaici a răspuns:

Mai bine ii cumoeri ceva, cum ar fi o minge

| RoxeS3 a răspuns:

E foarte frumos ceea ce vrei tu sa faci, cadourile spirituale sunt si cele mai indragite de baietii care stiu cu adevarat sa le aprecieze. Depinde daca e genul de baiat caruia nu trebuie sa ii arati sentimentele profunde pe care le simti pentru el, sau acel gen caruia ii place sa i te dedici total. Tu il cunosti cel mai bine, insa te vei simti putin aiurea daca el nu o sa iti faca un cadou pe masura. O idee foarte frumoasa, sper ca si baiatul sa se ridice la nivelul asteptarilor tale si sa aprecieze gestul tau. >big grin