| Ionela4677 a întrebat:

Dacă după 9-10 săptămâni de la contactul sexual protejat am făcut 3 teste de sarcina (le-am făcut in timpul zilei) și au ieșit negativ mai pot fi însărcinată? Sau hormonul trebuia detectat in orice moment al zilei la atâtea săptămâni.

1 răspuns:
| Maly29 a răspuns:

Iti continui linistita umila existenta cu mai multa intelepciune? nu e cazul de sarcina, dar e cazul sa iti asumi riscul unei sarcini înainte de a te culca cu cineva, decizia e la tine. Mult bine pe viitor!