| Ami123 a întrebat:

Daca dupa terminarea actului sexual prietenul meu isi sterge penisul dupa ejacuare si ma sterg si eu tot cu acel prosop este posibilitatea sa raman insarcinata?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ti-l bagi in vagin, nu.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Spune-i prietenului ca dupa un raport sexual cel mai bun este un dus. Nu stergerea cu prosopul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar pur teoretic se poate considera ca ar putea exista o posibilitate insa una extrem de mica de a se realiza o astfel de "inseminare", insa practic producerea efectiva pare complet fantezista si probabil si imposibila. De asemenea asa ceva/un astfel de scenariu s-ar putea intampla numai in cazul in care actiunea se petrece intruna din zilele perioadei de maxima fertilitate a ciclului menstrual. In consecinta probabilitatea procentuala de a se putea forma o sarcina in acest mod nu poate fi luata in considerare. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă ești în perioada fertilă, există un mic risc să bagi în vagin câțiva spermatozoizi vii.

| Emilian65 a răspuns:

Este posibil sa ramai gravida daca si numai daca tu esti in perioada fertila.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva gen 0, 1%.

| Stephen123456 a răspuns:

big grin prima oara in viata aud asa întrebare, stai fără grijă nu vei ramania însărcinată