| RoninKuzuri a întrebat:

Daca ejaculez precoce, fata poate ramane gravida?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde unde ejaculezi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fata (femeia) poate sa ramana insarcinata doar daca sunt intrunite 2 conditii strict necesare si acestea in mod obligatoriu sa existe in acelasi timp :
1.) femeia trebuie sa fie in mod obligatoriu in perioada fertila a respectivului ciclu menstrual,
2.) sperma (autentica) trebuie sa ajunga in vagin indiferent de cantitate sau modul prin care se realizeaza. Sanatate!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu are nici o relevanta. Daca ejaculzi in ea exista sansa sa ramana gravida.

Răspuns utilizator avertizat
| Spartacus12345 a răspuns:

Fata poate ramane gravida in primul rand daca are peste 14 ani, apoi daca nu ai folosit prezervativul in timpul sexului inseamna ca sperma a ajuns in vaginul ei, si daca ea se afla in perioada fertila.
Dar eu zic ca ai avut destula minte sa pui prezervativul

| sofisis a răspuns (pentru Spartacus12345):

Ce treaba are varsta?

| Spartacus12345 a răspuns (pentru sofisis):

Tu ai auzit de o fata gravida sub 14 ani?

| sofisis a răspuns (pentru Spartacus12345):

Da. Biologic vorbind, corpul poate procrea de la primul ciclu menstrual incolo. Daca ai ciclu de la 10 ani...de la 10 ani poti ramane gravida.

| Spartacus12345 a răspuns (pentru sofisis):

Aha

| Marbella188 a răspuns:

Daca ejaculezi in ea, si e in perioada fertila, da!