| Bogdan2233333 a întrebat:

Daca ejaculezi iar apoi imediat te speli se poate ramane?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi stai putin ca nu ai zis tot, daca ejaculezi in ea da poate ramîne clar, in ea in fată adica in vaginul ei, si daca fata este in perioada fertilă adica după terminarea ciclului atunci ai toate șansele sa o lasi insărcinată.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ejaculezi in interiorul vaginului ei si ea este in perioada fertila, da, sunt sanse sa ramana gravida imediat, pentru ca spalatul nu se intampla instantaneu, in urmatoarea secunda dupa ce ai ejaculat tu.

| Goete a răspuns:

Depinde unde vrei sa ramai

| Bogdan2233333 explică:

Da.intrebarea era daca eu dau drumu in ea si apoi se spala daca poate avea o sarcina

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Bogdan2233333):

Acum 2 ore | Bogdan2233333 explică:
Da. intrebarea era daca eu dau drumu in ea si apoi se spala daca poate avea o sarcina.
Posibilitatea de a se putea forma o sarcina este foarte mare, insa este imposibil de apreciat in ce masura. Bineinteles ca sarcina se poate forma insa cu conditia obligatorie ca in acel moment femeia sa fie in PERIOADA FERTILA a ciclului menstrual.