| anonim_4396 a întrebat:

Daca el nu si-a dat drumul in mine, am facut cu prezervativ si când a ejaculat a scos penisul afara, am avut menstruație, un test de sarcina negativ după 24 de zile de la contact, trebuie sa imi mai fac griji cu o posibila sarcina?
Am avut menstruație pe 16 Iulie, 11 August, 6 Septembrie, perioada fertila in August pe ce data a fost? Eu am întreținut contacte PROTEJATE pe 11, 16, 21, 24, 27. Sunt gravida? Menstruația a fost aproape ca celelalte, a curs bine in primele 3 zile, in a 4 a mai puțin si in a 5a o culoare spre maro.
Ieri am avut crampe si burta imi e mai tare in partea de jos. Testul l-am facut cu prima urina de dimineața

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa te linistesti fiindca nu ai/nu exista nici un motiv de ingrijorare si deoarece totul se situeaza/incadreaza in limita normalitatii, atat stresul cat si paranoia nu-si mai au deloc rostul in acest moment. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Ai mai postat asta. Ţi s-a răspuns că nu esti gravida. Ce vrei mai mult? Fă test de sânge dacă ai probleme cu paranoia.

| anonim123453313 a răspuns:

Este clar ca nu ramai însărcinată. Anticonceptionalele iti deregleaza menstruatia, iti delegreaza hormonii. Sfatul meu este sa folosesti prezervativul, daca la final nu este rupt prezervativul(il umplii asa cu apa si vezi daca curge) totul e ok.

| Shophia18 a răspuns:

Ai mai postat si ti s-a raspuns! Nu ramai gravida