| Tuca10 a întrebat:

Daca esti gras ai penisul mai mic si daca esti slab mai mare? E doar o curiozitate, si sa si argumentati va rog, cel mai bun primate funda.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Lungimea penisului este acelasi, insa aparent pare mai scurt (mic) in cazul in care esti mai gras, din cauza faptului ca o parte din lungimea totala a penisului este ''ingropata'' in stratul de grasime care acopera zona pubiana. Sanatate!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este adevarat!
Atunci cand esti gras, penisul se afunda in grasimea din zona publiana, ramanad afara doar jumatate din el.
Daca slabesti, grasimea dispare si constati cu uimire, ca ai penisul mai mare.

| Plato a răspuns:

Nu are nicio relevanta, ca de-a lungul vietii poti slabi sau te poti ingrasa, iar asta ar insemna sa-ti creasca si sa ti se micsoreze penisul constant, ceea ce clar nu e verosimil.

Atata doar ca, daca esti gras, stratul de grasime va face sa para mai mic, deoarece-l acopera la baza.

Răspuns utilizator avertizat