| Aldutssss31 a întrebat:

Dacă ești mai plinuta se vede sarcina mai tarziu? Am deja 17 săptămâni și ceva si nu prea se vede, doar am burta mai mare.

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sarcina de 17 saptamani in realitate este de 3 luni si jumatate si din acest motiv doar in cazuri destul de rare iese in evidenta. Incepe sa se observe, vada ca burtica este putin mai bombata, de obicei/mai ales in cazul femeilor subponderale/slabe, care au o constitutie longilina. Multa sanatate!

| GouDidodino a răspuns:

Dacă ești mai plinuta, poti asimila sarcina si nu se observa