| ChEnZ26 a întrebat:

Daca esti paralizat ti se mai scoala penisul?

Răspuns Câştigător
| WeebGodAkane a răspuns:

Da, tii se scoală si poti ejacula, pe scurt rupeti oasele, baga-te in paralizie, te-n spital, si spera sa dai de asistenta sexy, si roaga-te sa nu dai de un pedofil gay

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dar de ce conteaza? fetele pun accent doar pe suflet iar daca te gandesti la sex esti un obsedat sexual

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ti se mai scoala nimic, mai ales daca este paralizie generala sau de la brau in jos, deoarece toti nervii iti sunt afectati, inclusiv cei ai penisului.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| minrest a răspuns:

Depinde cum te prinde paralizia. Oricum, un om paralizat e un om foarte grav bolnav, cu o stare generala extrem de proasta, caruia o parte din organe ii functioneza prost, iar cealalta parte de loc; numai erectii nu ii trebuiesc.

| ChEnZ26 explică (pentru minrest):

Nu ma ajuta raspunsul sad vreau sa stiu daca o sa mi se mai scoale daca paralizez

| minrest a răspuns (pentru ChEnZ26):

OK. Se poate foarte bine sa ai erectii daca esti paralizat, desi mai rar, datorita starii generale proaste a organismului. De ce sa te astepti la ceva atat de grav? Si de ce tocmai erectiile sa iti lipseasca?

| Mad1 a răspuns:

Ce intrebare e asta?

| Eu6666661 a răspuns:

Nu cred????