| LanguageMaster a întrebat:

Dacă ești student și scrii mesaj pe Facebook unei colege străine care nu te cunoaște, îți va răspunde la mesaj?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde dacă te consideră interesant, atrăgător sau compatibil cu ea (asta după ce a intrat pe profilul tău).
Evident, contează și conținutul mesajului, cum l-ai formulat/scris.

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adică dacă ȚIE iți răspunde sau nu, aia intrebi?

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cazul sa iti incerci norocul. Probabilitatea sa-ti raspunda sau nu este cam aceeasi. Asa ca incearca fiindca nu ai nimic de pierdut. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ești frumos, înalt și ai poze cu ceas Rolex și un Merțan, POATE îți răspunde. Adică 30% șanse.

Răspuns utilizator avertizat
| DelutaTheMary a răspuns:

Daca ii trimiti poza nudes cu tine, va accepta chellangeul.