| IONel56 a întrebat:

Dacă ești virgin, si iubita ti-a făcut pentru prima data oral, nu mai ești virgin deja?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desi gay, lesbienele sunt virgini/e pe viata, ce tampenie in fine, da esti virgin eu as spune ca numai esti daca ai facut sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Virginitatea atat a barbatului cat si si a femeii dispare numai in momentul in care este intretinut primul act sexual in adevaratul sens al cuvantului, adica doar in momentul in care penisul este introdus IN interiorul vaginului. big grin Bafta si succes!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Ba da esti ca nu ai facut sex cu pasarica ei.

| HazelEyes77 a răspuns:

Parerile sunt impartite. Daca e s o luam din punct de vedere moral atunci se considera ca nu mai esti virgin de vreme ce ai avut un contact intim indiferent de natura lui. Unii considera ca ti ai pierdut virginitatea numai in momentul cand a existat sex cu penetrare.

| sorinalex a răspuns (pentru HazelEyes77):

Cata filozofie pentru niste lucruri simple. Moral sau imoral, contact intim sau nu. Ce importanta mai are?

https://www.vice.com/......ofisticate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu mai esti, pentru ca ai facut sex. Chiar daca a fost oral.

Răspuns utilizator avertizat