| Anonimaaaxgar a întrebat:

Dacă eu am ieșit doar la o întâlnire cu un băiat și el vrea sa facem sex de la a 2 având in vedere ca vrea sa ne întâlnim numai seara, nu vrea și ziua și mi-a zis ca dacă facem sex, face după aia tot ce vreau eu și se pune și intr-o relație cu mine pe Facebook, ce ziceți, ma iubește sau sa-l cred?

19 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Am si eu o nelamurire...chiar se intampla ca fetele sa puna botu' la vrajeala de-asta de doi lei sau macar sa aiba dubii in privinta intentiilor meltenilor care incearca atat de grosolan sa le imbarlige?winking

| alexalx1234 a răspuns (pentru wildthing):

Chiar foarte multe pun botul la așa ceva, din păcate...

| wildthing a răspuns (pentru alexalx1234):

In cazul asta...uff, de ce nu am si eu din nou 19 ani?! laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Anonimaaaxgar explică (pentru AMATTO):

Exact,eu pe băiatul asta îl plac ca are ochi albaștri, pătrățele și e înalt

Răspuns utilizator avertizat
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Baiatul a zis clar si raspicat ca vrea sex

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai? Nu te lasa păcălită, el vrea sa profite de tine sa te oblige sa faci sex cu el după care te paraseste si caută alta fraieră, pardon, alta fată am vrut sa ziclaughing

| mihai69 a răspuns:

Nu te iubește, el vrea doar sex.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu este vorba despre iubire aici...

| Emilian65 a răspuns:

Nu te iubeste. Vrea doar sex cu tine.

| Catrice a răspuns:

Câți 12 ani ai? laughing

| Werrich a răspuns:

Nu poți iubi o persoana după doar o întâlnire, asta e vrăjeală ca să ii cazi la pat.

| Crackman a răspuns:

Ce... pot sa zic sa nu fi credula

| alexalx1234 a răspuns:

Nu fi proastă... Cum să cazi într-o plasă ca asta? Auzi la el, relație pe Facebook. Vrea doar să ți-o tragă și după să te lase cu ochii în soare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Distreaza-te cu el si vezi daca iti place cu el.

| Saiko10 a răspuns:

Mi se pare vrajeala, vrea sa faca sex cu tine, daca vrei si tu faceti, dar nu te astepta sa te iubeasca.

| Den1sa a răspuns:

Eu cred ca vrea doar sa te folosesca, daca tu nu vrei mai bine nu, pâna la urma cui ii pasa ca te pune pe tine iubita lui pe facbook

| glasulfilologului a răspuns:

Eu iti dau un răspuns cât se poate de scurt și la obiect. Nu, nu te iubește absolut deloc dacă începe cu vrăjeli din astea. Nu are nici macar o legătură cu iubirea și nici cu dragostea. Eu îți sugerez sa uiți de el și sa nu mai ai nici o legătură cu el.