| DomnulMuratura99 a întrebat:

Daca fac anal si ejaculez exista vreo sansa sa se scurga si sa ajunga in vagin sa ramana gravida?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ajunge in vagin doar daca o indeși.

| 0pufarinA a răspuns:

Normal ca da!
Anusul este foarte aproape de vagin

| Marius22222222222 a răspuns (pentru 0pufarinA):

Dar neaparat in vagin trebuie sa fie nu? Ma refer la Sperma

| sierra1 a răspuns:

Domnule murătură, asta depinde de poziția partenerei tale

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea ca sperma ejaculata in anus sa se scurga este foarte mica, insa in cazul in care o anumita cantitate de sperma ar fi fost ejaculata si in exteriorul anusului, in acel caz ar putea exista o foarte mica posibilitate ca sperma vascoasa si lipicioasa initial imediat dupa ejaculare, sa poata sa se scurga/prelinga incat sa ajunga intre labiile ''pasaricii'' si astfel sa ajunga efectiv pana in zona vulvei. Insa nici NU se poate exclude in totalitate si o anumita mica/infima posibilitatea. Sanatate!

| Crackman a răspuns:

Nu prea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zic sa nu te risti. E asa de greu sa o faci protejat?

| Eugen80 a răspuns:

Da, daca nu ai grija de pozitie. Foloseste prezervativul!

| Justme32 a răspuns:

25 la sută din fete așa păţesc

| AceaFată245657 a răspuns:

Nu,nu are nici-o treaba