| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac sex oral cu o fata beata, e viol? Se apropie un party, am pus ochii pe o colega, care e mai "betiva" sa zic asa, si am ganduri mari cu ea. Amandoi avem 15 ani.
Pls help

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ganduri mari la 15 ani? Tu cu violul si ea e beată? Ce generatie de rahat.

| Violleta2022 a răspuns:

Adica vrei sa-i faci sex oral, fara voia ei?
Da, se poate considera viol happy

| Emilian65 a răspuns:

Da, este viol.

| OldSoul a răspuns:

Mai bine ti-ai vedea de viata ta si nu te-ai mai gandi la prostii de acest gen.
Indiferent ca veti consuma alcool sau nu, aceasta fapta va avea repercursiuni de care in momentul de fata cel mai probabil nu esti constient.

| Furnicuta000 a răspuns:

Ai auzit de Roxana Babenco?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa ceva se intampla FOARTE des, intr-adevar mai rar cu fetele de liceu, Dar in caminele studentesti este ceva COMUN, fetele mortal de bete, is luate la **** de toti.
In cazul tau, daca e beata si accepta (fetele isi desfac de buna voie picioarele cand sunt beate) nu poate avea nici o consecinta negativa. Daca nu accepta nu ai cum s-o violezi, si iti dai seama ca si altii o sa fie in camere alaturare.
Dar ai grija la cine sa imbate primul... poate te imbata ea pe tine mai repede, tinand cont ca e "betivana" - inseamna ca are rezistenta mare la alcool

| BadAngel3 a răspuns:

Stai acasa mai bine copile, ca pe unde mergi aparent iti lasi amprentele murdare in drumhappy.
Da, se poate numi viol.
Doar pentru ca e beata nu-ti da dreptul sa sari pe ea.
Ti-ai facut temele? Sau alea nu-s asa importante, dar sa planuiesti chestii de genul e*-*

| anonim_4396 explică (pentru BadAngel3):

Daca e beata, vrea si ea. stai linistit, sau nu ai mai vazt fete imbatate? laughing
Eu stiu caz real, cu fata de 17 ani, s-a facut NOK la un majorat, a fost agatat de niste baieti mai mari. dimineata a pecat cu ei. ce s-a intamplat sau nu... Dar Cert este ca saptamana urmatoare nu a mai venit la scoala happy
+ la facultate in caminele studentesti...

| Heavenonearth a răspuns:

Da,e viol cu acte-n regulă!

| Alexxx2014 a răspuns:

Dude, are 15 ani si tu la fel.Nu poti profita de ea doar ca e beata.Esti chiar bou...

| Alcantara50254 a răspuns:

Daca sunt si eu beat si ea?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Alcantara50254):

Daca sunt si eu beat si ea? In acest caz NU prea thinking, fiindca exista o foarte mare posibilitate si probabilitate sa-i confunzi cele 2 gauri apropiate si atunci... nu se pune. rolling on the floor

| Erenusk a răspuns:

Dai pe ea frate?