| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac sex si am prezervativ, pot sa imi dau drumul in ea? Sau trebuie sa o scot cand imi dau drumul chiar daca am prezervativ?

Răspuns Câştigător
| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Logic că poți sa ejaculezi direct în ea. Adică de ce ar mai fi prezervative? Asigura-te ca nu este rupt, nici macar cea mai mică fisură sa nu aibă

7 răspunsuri:
| Plato a răspuns:

Da, poti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu știi ce e ala un prezervativ și la ce se folosește?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă o scoți în viteză în timp ce îți dai drumul riști să iasă prezervativul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervativul este prevazut din fabricatie cu un balonas situat in capatul sau, al carui scop este cel de a deveni rezervorul in care se inmagazineze/aduna/strange) sperma dupa ce este ejaculata, pentru ca barbatul sa poata sa mai continue actul sexual si dupa ce s-a podus ejacularea, pana in momentul in care penisul isi pierde complet erectia. In concluzie, atunci cand prezervativul folosit are marimea potrivita si este montat corect pe penis, sperma se poate ejacula in prezervativ fara nicio teama sau vreo retinere. Multa sanatate!

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Da,poti.

| GouDidodino a răspuns:

Depinde unde ai prezervativul

| Andreeush a răspuns:

Evident, doar pentru asta e făcut prezervativul.