| Anonimul92739292 a întrebat:

Daca faci sex anal si iti dai drumul in ea poate ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Nu rămâne dacă ii ejaculezi în fund.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu crezi ca ar fi mai normal sa pui intrebari despre scoala sau prietenii de joaca, la anisorii tai?
Ai 12 ani si esti interesat de sexul anal?

| Emilian65 a răspuns:

Nu. Ramane gravida atunci cand ejaculezi in vaginul iubitei tale.

| Andreeush a răspuns:

Pentru a rămâne însărcinată, trebuie ca spermatozoizii să ajungă în uter, deci răspunsul la întrebarea ta e nu.

| Paul754880338 a răspuns:

La Baia Mare?!

| Tukituki a răspuns:

Nu

| GabrielaParusi a răspuns:

Da, dacă se scurge cumva sperma din anus și este introdusă in vagin. O sa avem un baietel!

| IrisdoarIris a răspuns:

Nu se poate
Ce întra în rect rămâne în rect, nu ajunge în uter pentru ca nu are pe canal rect-uter, este imposibil, la fel și pentru sexul oral.