| Ionelamzz a întrebat:

Dacă faci sex neprotejat fara ejaculare în interior o singura data, el nu mai ejaculase de peste 48 de ore iar înainte de a face a urinat și nu eram în perioada fertila, exista risc de sarcina?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine, nu exista risc de sarcina.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista mereu risc de sarcina, totusi, sansele sunt destul de mici in cazul asta.

| CatalinMihai1989 a răspuns:

Sunt curios DACA cei care ti-au scris au fost macar odata la ginecolog.
Draguta, orice penetrare neprotejata, cand nu esti pe rosu, riscul de a ramane gravida este mare. Un penis in interiorul vaginului este incontrolabil. Mai exact habar nu am ce naiba se intampla, pana nu ejaculez ( atunci stiu ca ejaculez, pentru ca simti cand explodezi). Pana la ejaculare orice se poate scurge din canalul penisului fara sa simti / stii...