| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci sex oral si inghiti... poti ramane insarcinata mai ales daca esti pe stop astept un raspuns serios nu va bateti joc

79 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu poti ramane insarcinata daca sperma nu ajunge in vagin (si din sistemul digestiv nu poate ajunge in vagin).

Alte răspunsuri
| Alisa a răspuns:

Off Doamne... normal ca nu poti sa fii insarcinata.straight face

| catthshshshs a răspuns:

Nimeni nu ar trebui sa isi bata joc de tine, insa intrebarea ta este cea a unui copil care este curios si nu ar trebui sa il intereseze asta! Copii, de ce nu va vedeti de carte si incercati tot felul de chestii? Nu pot sa cred cate citesc pe site-ul asta...sad

| Dragosh_Draghos_1986 a răspuns (pentru catthshshshs):

In primul rand copii gandesc mult mai departe si sunt curiozitati, faptul ca este curios si vrea sa afle ceva este foarte bine, nici odata nu poti judeca o persoana daca ea nu stie, e ca un rasism, bravo lui ca vrea sa invete despre diferite chestii

| Malvina24 a răspuns:

Nu poti ramane!

Alte răspunsuri
| AndutzaAndu a răspuns:

Doamne rolling eyes, sigur ca nu poti sa ramai insarcinata asa. Numai daca baiatul ejaculeaza in vaginul tau, atunci exista posibilitatea de a ramane insarcinatawinking, dar asa, NU!

Alte răspunsuri
caramela
| caramela a răspuns:

Doamneeeeeee, e strigator la cerstraight facestraight face cum poti sa practici asa ceva, apoi sa ceri informatii? gandul va e numai la sex oral la varsta frageda? sex normal nu se mai practica fratilor? nici nu se mai meritya sa dau explicatii...straight facestraight face

| stweety10 a răspuns:

Am mai pus cineva intrebarea asta. Raspunsul este Nu

| dydy22 a răspuns:

Ce intrebaare. logic ca nu poti ramane insarcinata dar am si eu o intrebare pentru tine la scoala nu nu va vb despre problemele astea?

| Andreea_7493 a răspuns:

Daaa... o sa nasti copii pe gura straight face si ce legatura are stopu cu oralu?
dooahh. whatever, cum au zis si ceilalti raspunsul este NU

| SexyChick a răspuns:

Doamne straight face
nu ai cum sa ramai oh go on
ceea ce ar terbuii sa te ingrijoreze cu adevarat e ca la 13-14 ani sau cati ai tu faci sex oral straight face cand o sa fi mare ce o sa mai faci? raised eyebrows o sa ajugi de rasul lumii iti zic eu straight face

| Doηηa a răspuns:

Ce copil copac...

| DenizaVonDe a răspuns:

Tu esti proasta sau te faci? Da o sa ramai insrcinata si o sa nasti copiii pe gura, ba mai mult o sa ai gemeni! Peste cateva zile o sa ne intrebi : Daca am facut sex si el a ejacuat in mine o sa raman insarcinata? si evident ca niciun raspuns nu mai conteaza ca esti pusa deja in fata faptului implinit. Evident ca nu, dar inainte sa faci o chestie, informeaza-te!

| Kynext a răspuns:

Cum puteti face sex daca nici macar minimul de informatie nu-l detineti?!?!? Si NU, nu poti ramane insarcinata... rolling eyes

| Shinen a răspuns:

Buna.
Nu ai logica sau ai pus intrebarea in bataie de joc. Cred ca te-au lamurit ceilalti utilizatori.Si mai bine ma abtin sa mai comentez!happy

Răspuns utilizator avertizat
| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Eu nu inteleg de ca va bateti joc de ea. Nu, nu poti ramane. Si si daca era sa nu fii pe stop, tot nu ramaneai.

Alte răspunsuri
| unu a răspuns:

Nu. Aparatul digestiv n-are nici in clin nici in maneca cu aparatul reproducator.

| rock se numeste acum Iron Maiden:X:X:dudette:X:X: a răspuns:

Bai si eu pun intrebari stupidelaughingdar cand ii vad pe altiilaughingrolling on the floor

mai mult de 14 ani nu ai pentru ca daca aveai stiai ce e ala sex!
whatever...oh go on

Alte răspunsuri
| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Glumesti nu? happyLogic ca nu! App cati ani ai? laughing Si tu mai esti de sex oral daca nici nu te-ai informat in legatura cu asta...Sorrybig grin

| nicolll a răspuns:

Mai pun si eu intrebari stupide dar altii ma intrec cu mult